آموزش وصل کردن دسته PS4 به گوشی موبایل و تبلت

0
دسته ps4

بازی های موبایل با محبوبیت روزانه میلیون ها کاربر اندروید به یکی از محبوب ترین پلتفرم بازی تبدیل شده اند. اما آیا می دانید با استفاده از دسته PlayStation 4 امکان بازی در گوشی اندروید شما وجود دارد؟ بله این درست است. در اینجا نحوه اتصال دسته PS4 به گوشی موبایل یا تبلت اندروید را به شما یاد می دهیم.

نحوه اتصال دسته PS4 به اندروید

برای اتصال دسته PS4 با گوشی موبایل اندروید خود ، باید مطمئن شوید که دسته PS4 روی حالت جفت شدن تنظیم شده است. برای انجام این کار ، کنترلر PlayStation 4 و PS4 شما باید خاموش باشد.

1. برای تنظیم دسته PS4 در حالت جفت شدن ، دکمه PS و دکمه Share را همزمان فشار دهید و نگه دارید. اگر به درستی انجام شود ، نور پشت دسته شروع به چشمک زدن می کند.

دسته ps4

2. برای اتصال دسته PS4 با گوشی موبایل اندروید خود ، بلوتوث باید در تنظیمات اندروید شما روشن باشد. انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشید تا منوی انتخاب سریع باز شود ، سپس روی نماد بلوتوث ضربه بزنید و نگه دارید.

وصل کردن دسته PS4 به گوشی

3. با فعال کردن بلوتوث ، “Wireless Controller” باید یکی از گزینه های منوی “دستگاه های موجود” باشد. اگر نمی توانید “Wireless Controller” را به عنوان یکی از گزینه ها ببینید ، روی “اسکن” در بالای صفحه ضربه بزنید. وقتی “Wireless Controller” ظاهر شد ،روی آن ضربه بزنید.

وصل کردن دسته PS4 به گوشی

4. برای پایان دادن به جفت شدن دسته PS4 خود با دستگاه اندروید، روی “تأیید” ضربه بزنید.

وصل کردن دسته PS4 به گوشی

به خاطر داشته باشید که همه بازی های موبایل با دسته PS4 سازگار نیستند.

پس از آماده شدن برای بازگشت به PlayStation 4 ، باید بلوتوث دستگاه Android را خاموش کرده و کنترلر PS4 را با سیستم PS4 جفت کنید.

مقاله قبلیبهترین بازی های اندروید 2021 (قسمت اول) : بروزرسانی تا فروردین

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید