کلاب هاوس می گوید عرضه نسخه اندروید چند ماه طول خواهد کشید

0

برنامه صوتی اجتماعی Clubhouse به دنبال استخدام اخیر یک توسعه دهنده نرم افزار اندروید در ماه گذشته ، وعده داده است که برای زمان عرضه نسخه اندرویدی پیش بینی شده خود ، یک بازه زمانی مختلف را ارائه دهد. پاول دیویسون ، بنیانگذار کلاب هاوس در رویداد هفتگی خود در Townhall ، اظهار داشت که این شرکت “واقعاً سخت” کار می کند تا به Android بیاید ، اما گفت که انجام این کار “چند ماه” طول خواهد کشید. به نظر می رسد این نشان دهنده یک بازه زمانی است که به اواخر بهار یا تابستان 2021 نزدیکتر است.

کلاب هاوس قبلاً در اواخر ژانویه در بلاگ خود گفته بود که کار روی نسخه اندرویدی خود را “به زودی” آغاز می کند ، اما هنوز قول هیچ نوع بازه زمانی را نداده است که چه زمانی می تواند آن نسخه را به مردم عرضه کند. در عوض ، بیشتر اظهارات آن در مورد اندروید به صورت مبهم به اهمیت پشتیبانی از پایگاه کاربری Android و دسترسی بیشتر برنامه آن برای مخاطبان بیشتر اشاره شده است.

در این میان ، بزرگترین رقیب Clubhouse ، Twitter Spaces ، با تأخیر در حمایت از افراد بیشتر از طریق سیستم عامل ، از تأخیر Clubhouse برای پرداختن به پایگاه قابل توجهی از کاربران Android استفاده کرده است. به عنوان مثال ، در این ماه ، Twitter Spaces به روی کاربران آندروید گشوده شد و به همه افراد در Android اجازه می دهد تا در داخل اتاق های صوتی زنده آن بپیوندند و صحبت کنند. اندکی پس از آن ، توییتر گفت که قصد دارد Twitter را در ماه آوریل به طور عمومی برای عموم مردم راه اندازی کند. این خیلی بهتر از کلاب هاوس خواهد بود ، مگر اینکه دومی به سرعت در توسعه سرعت بگیرد و وضعیت دعوت خود را در هفته های آینده کاهش دهد.

در طول یکشنبه در Clubhouse Townhall ، بنیانگذار دیویسون رویکرد شرکت در مقیاس بخشیدن به بازار بزرگتر – مانند موردی که کاربران اندروید در آن شرکت می کنند – را به عنوان تلاشی که به سرعت کمتری نیاز دارد ، در مورد گشودن دسترسی به کاربران بیشتر توضیح داد. وی خاطرنشان کرد که وقتی کلاب هاوس رشد می کند ، در نتیجه می توان بر روی تجربه کشف داخل برنامه تأثیر منفی گذاشت. به گفته وی ، امروزه کاربران در فیدهای خود گروههای بیشتری از زبانهای خارجی را مشاهده می کنند و در یافتن دوستان و برخی از بهترین مطالب با مشکل روبرو می شوند.

برای رفع این چالش ها ، کلاب هاوس قصد دارد چندین تغییر ایجاد کند ، از جمله تغییراتی در فید فعالیت برنامه ، ابزاری برای کنترل بیشتر اعلان های فشار بر روی کاربران و راه اندازی ویژگی های شخصی سازی بیشتر – مانند نمایش لیست شخصی اتاق های پیشنهادی به کاربران هنگامی که برنامه را برای اولین بار باز می کنید ، روی صفحه نمایش قرار بگیرید. به اعتقاد این شرکت ، این پیشرفت ها برای موفقیت Clubhouse ضروری است ، حتی اگر برنامه خود را با تعداد بیشتری از کاربران مقیاس بندی کند.

با این اوصاف ، دیویسون همچنین در مورد حذف وضعیت فقط دعوت کلاب هاوس به عنوان کاری صحبت کرد که امیدوار است “در ماه های آینده” انجام دهد. وی خاطرنشان کرد که می خواهد این برنامه برای همه باز شود ، زیرا “تعداد زیادی سازنده باورنکردنی هنوز در Clubhouse حضور ندارند که مخاطبان دیگری دارند.”

دیویسون گفت: “واقعاً مهم است که ما فقط به روی همه باز شویم.” “Android بسیار مهم خواهد بود. بدیهی است که بومی سازی بسیار مهم خواهد بود. ” به علاوه ، دسترسی بیشتر Clubhouse نیز مهم بود ، همچنین او گفت.

نبود نسخه اندرویدی Clubhouse در حال حاضر شرکت را دچار مشکلاتی کرده است.

مقاله قبلیHonor V40 Lite و Honor Tab 7 معرفی شدند
مقاله بعدیLG بالاخره تصمیم گرفت از بازار موبایل خارج شود !

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید