جک دورسی مدیر عامل توییتر اولین توییت در توییتر را فروخت

0

اولین توئیت مدیر عامل توییتر جک دورسی ، که برای فروش به عنوان نشانه ای غیر قابل پذیرش ارائه می شود ، روز دوشنبه به قیمت 1630.58 اتر ، یک ارز رمزپایه به فروش رسید. این مبلغ معادل حدود 2.9 میلیون دلار بر اساس قیمت اتر در زمان فروش است.

این توییت که حاوی “فقط تنظیم twttr من است” برای اولین بار در 21 مارس 2006 منتشر شد. در 6 مارس برای فروش به عنوان NFT در لیست قرار گرفت. تا 9 مارس ، بیشترین پیشنهاد از سینا استوی ، مدیرعامل Bridge Oracle بود . استوی در حراج برنده شد ، اگرچه پیشنهاد او حدود 2.5 میلیون دلار بود.

مالکیت این دارایی ها در یک بلاکچین ثبت می شود – یک دفتر دیجیتال مشابه آنچه بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را پشتیبانی می کنند. اما یک شخص نمی تواند یک NFT را با دلار یا دارایی های دیگر با یک دیگر مبادله کند. هر NFT منحصر به فرد است و به عنوان یک کالای جمع کننده عمل می کند که نمی تواند کپی شود ، و از لحاظ طراحی آنها نادر است.

مدیر عامل توییتر آقای دورسی گفت که او عواید خود را به بیت کوین تبدیل خواهد کرد و سپس آن را به صندوق Give Directly’s Africa Response اهدا خواهد کرد.

کارشناسان می گویند این یک شروع برای خرید و فروش نشانه های غیر قابل پذیرش است . و در آینده بازار این نوع محصولات رونق خواهد گرفت و باعث تغییر بنیادی در نوع مبادله در جهان می شود.

مقاله قبلیتوییتر تایید کرد که روی ویژگی “Undo Tweet” کار می کند
مقاله بعدیآیا مودم های مبین نت بدون اطلاع مشتری، ارز دیجیتال استخراج می‌کنند؟

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید