Skyrim City باور نکردنی ساخته شده در ویرایشگر سطح 5 Far Cry

0

یک ویرایشگر با استعداد Far Cry 5 توانسته است یکی از چشمگیرترین شهرهای Skyrim را بازسازی کند. Far Cry 6 ظاهراً زمانی در سال 2021 پس از عقب افتادن تاریخ عرضه آن ، نسخه های جدیدی در کارنامه خود دارد. حتی اطلاعات کمی در دسترس است که نشان می دهد The Elder Scrolls 6 چه زمانی عرضه می شود.

یک نسخه از ویرایشگر سطح از Far Cry 2 در کل سری Far Cry وجود داشته است و این اساساً به بازیکنان امکان می دهد نقشه هایی برای بازی آنلاین چند نفره و انفرادی ایجاد کنند. با پیشرفت سخت افزار و گرافیک ، خلاقیت هایی که از سطح ویرایشگر خارج می شوند با هر نسخه به روزتر ، چشمگیرتر به نظر می رسند. Ubisoft هنوز اعلام نکرده است که ویرایشگر سطح با Far Cry 6 ادامه خواهد یافت یا خیر ، اما سازنده بازی معمولاً این اطلاعات را مخفی نگه می دارد تا اینکه عنوان Far Cry نزدیک است. تا آن زمان ، Far Cry 5 دارای به روزترین نسخه ویرایشگر سطح است و طرفداران با استعداد هنوز سه سال پس از انتشار بازی با آن محتوای با کیفیت تولید می کنند

به نظر می رسد YouTuber Mojo Swoptops ویرایشگر سطح Far Cry را بسیار بیشتر از دیگر افراد پیش می برد و کل کانال آنها را در مورد بازآفرینی مکان های واقعی و جهانی ساخته است. جدیدترین نمونه ساخته ساخته شده The Elder Scrolls V: Skyrim است که با نام “پایتخت تنهایی” نمایش داده شده است. Mojo Swoptops قبل از اینکه محصول نهایی را با زاویه کم از اسکله های زیر شهر نمایش دهد ، نشان می دهد که کل روند آنها کمتر از چهار دقیقه رسیده است. mojoswoptops2020 همچنین با استفاده از حساب Reddit خود تصویری ثابت از Solitude کامل را برای طرفداران ارسال کرده است.

Mojo Swoptops از سال 2018 و در زمان انتشار Far Cry 5 ، کار خود را در YouTube شروع کرد. در آن زمان ، با این حال ، آنها از ویرایشگر سطح Far Cry 4 استفاده می کردند و اولین چیزی که ایجاد شد یک نمای غیرعادی از غرب وحشی بود. با گذشت زمان ، کارهای Mojo Swoptops بسیار جاه طلبانه تر شده اند و از ویژگی های فکری بسیاری از جمله Lord of the Rings ، The Legend of Zelda و بسیاری موارد دیگر عبور کرده اند.

منظر متنوع هنر فن در سالهای اخیر واقعاً نتایج مهیبی ایجاد کرده است. Ubisoft ناخواسته یک رسانه جدید برای هنرمندان با استعداد ایجاد کرد تا عشق خود را به خصوصیات فکری مانند Skyrim ابراز کنند . مهم نیست که بازیکنان در مورد Far Cry 6 آینده چه نظری دارند ، به دلیل پیشرفت تکنولوژی ، احتمالاً بهترین نسخه ویرایشگر سطح را تا به امروز خواهد داشت. اگر به هر دلیلی چنین نشود، یا اگر Ubisoft این ویژگی را متوقف کند ، حداقل بازیکنان همچنان آن را در Far Cry 5 و نسخه های قبلی در دسترس دارند.

مقاله قبلیPS5 امسال از پشتیبانی DVR در ژاپن برخوردار خواهد شد
مقاله بعدیتوییتر تایید کرد که روی ویژگی “Undo Tweet” کار می کند

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید