آموزش تغییر کشور و منطقه در فروشگاه گوگل پلی

0

استفاده از فروشگاه گوگل پلی کاملاً ساده است: آن را باز می کنید ، برنامه مورد نظر برای بارگیری را جستجو کرده و روی دستگاه خود نصب می کنید. این تقریبا همه چیزهایی است که در آن وجود دارد.

اما اگر به کشور دیگری بروید چه اتفاقی می افتد؟ برای اطلاعات صورتحساب به نسخه مناسب فروشگاه Play نیاز دارید. و Google Play برنامه های مختلفی را برای مناطق مختلف ارائه می دهد که بعضی اوقات می تواند دسترسی به برنامه های خاص را مجاز یا مسدود کند.

خواه اخیراً منتقل شده اید یا می خواهید به فروشگاه گوگل پلی منطقه دیگری دسترسی پیدا کنید (که با یک هشدار بزرگ همراه است) ، در اینجا نحوه تغییر تنظیمات کشور خود در Google Play آورده شده است.

نحوه تغییر کشور در فروشگاه Google Play

برای تغییر کشور Play Store ، مراحل زیر را در دستگاه اندروید خود دنبال کنید:

1.برنامه Play Store را در دستگاه اندروید خود باز کنید.
2.منوی سمت چپ را اسلاید کرده و Account را انتخاب کنید.
3.در زبانه تنظیمات برگزیده ، بخش کشور و نمایه ها را در پایین با کشور فعلی حساب خود مشاهده خواهید کرد. اگر تلفن شما تشخیص دهد که اکنون در کشور دیگری هستید ، گزینه تغییر منطقه فروشگاه گوگل پلی را در زیر مشاهده خواهید کرد. اگر این گزینه را نمی بینید ، برای اطلاعات بیشتر از زیر رد شوید.
4.در زیر سربرگ Play Store ، روی یکی از گزینه ها ضربه بزنید تا روش پرداخت برای کشور جدید خود اضافه شود. این بسته به منطقه متفاوت خواهد بود. باید حداقل گزینه افزودن کارت اعتباری را داشته باشند. خط اخطار را مرور کرده و ادامه را بزنید.
5.برای افزودن روش پرداخت جدید برای کشوری که به آن می روید ، از طریق دستورالعمل ها ادامه دهید.
پس از اینکه کشور را جابجا کردید ، اکنون می توانید در Play Store آن منطقه مرور کنید. اعمال این تغییرات ممکن است 48 ساعت طول بکشد.

مقاله قبلیاثر بخشی ۹۰ درصدی مرحله اول آزمایش انسانی واکسن ایرانی کرونا با نام کُوو ایران برکت
مقاله بعدیPS5 امسال از پشتیبانی DVR در ژاپن برخوردار خواهد شد

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید