EA برای تمرکز بر روی Battlefield بازی بعدی Need For Speed را به تاخیر می اندازد

0

اگرچه EA قبلاً گفته بود که بازی های بعدی Need for Speed ​​و Battlefield را تا مارس 2022 منتشر خواهد کرد ، اما این کاملاً صدق نخواهد کرد. ناشر در حال حاضر Need for Speed را به تأخیر می اندازد ، زیرا توسعه دهنده آن ، Criterion Games ، به طور موقت به EA DICE در Battlefield کمک می کند.

لورا میله ، افسر ارشد استودیوی EA به Polygon گفت که عنوان بازی بعدی Battlefield فاش نشده است ، اما در پاییز اعلام خواهد شد. پس از خرید توسط Codemasters ، EA در حال حاضر یک بازی مسابقه ای دارد که امسال وارد بازار می شود ، نسخه بعدی از سری F1. همراه با نحوه کار در خانه به خاطر بیماری COVID-19 ، این تصمیم منطقی است. این استودیو قبلا هم با DICE در سری Star Wars Battlefront و حالت Battle Royale در Battlefield 5 همکاری داشته است.

Criterion پس از سه ورودی کاملاً ناخوشایند از بازی های شبح ، بازی Need for Speed ​​را در سال 2020 توسعه داد. این استودیو قبلاً روی این مجموعه کار می کرد و سال گذشته بازسازی بازی Need for Speed: Hot Pursuit را انجام داد. هنگامی که این استودیو کار خود را در Battlefield به پایان رساند ، به بازی Need for Speed ​​که به پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و همینطور سایر سیستم عامل ها می آید باز می گردد.

گرچه Mile هنوز جزئیات دیگری درباره Battlefront بعدی اعلام نکرد ، اما او گفت که این “نامه ای عاشقانه به طرفداران ما خواهد بود”. وی خاطرنشان کرد که EA “تمام منابعی را که در این زمینه نیاز داریم”در اختیارمان قرار می دهد.

تغییر کاربری موقت Criterion در حالی صورت می گیرد که تغییر سیاست گسترده تری در EA صورت می گیرد. هفته گذشته ، ناشر عرضه بروزرسانی Anthem را لغو کرد و بنا بر گزارشات ، کار روی یک بازی به نام Gaia را پس از شش سال توسعه متوقف کرد. بر اساس گزارشی ، ناشر همچنین برنامه خود را برای داشتن عناصر چند نفره در بازی بعدی Dragon Age تغییر داد.

مقاله قبلیوزیر ارتباطات: به ‌جای VDSL، اینترنت خانگی 5G ارائه می‌کنیم
مقاله بعدیتوییتر ویژگی های Super Follows و Communities را اعلام می کند

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید