توییتر ویژگی های Super Follows و Communities را اعلام می کند

0

توییتر دو ویژگی جدید را برای پلتفرم خود اعلام کرده است. اولین مورد Super Follows است که اولین ویژگی برتر این شرکت است. ویژگی دیگر انجمن ها است.

Super Follows به کاربران این امکان را می دهد تا برای دستیابی به محتوای ویژه از دنبال کنندگان خود هزینه دریافت کنند. با مبلغ تعیین شده ماهانه ، Super Followers قادر خواهند بود ، محتوای اختصاصی را مشاهده کند . مثلاً یک خبرنامه فقط برای مشترکان ، معاملات و تخفیفات محصولات ، دسترسی ، نشان ویژه حامی و موارد دیگر دریافت کند. گزینه های موجود به تولید کننده محتوا و آنچه می خواهد به مشترکان خود ارائه دهند بستگی دارد.

این ویژگی مشابه گزینه های عضویت Patreon و YouTube است که به کاربران امکان می دهد مستقیماً از فالوئرهای خود درآمد کسب کنند و به توییتر این امکان را می دهد تا از این درآمد درصدی برای خودش کم کند.

ویژگی دیگر Communities است. کاربران می توانند گروه هایی را ایجاد کنند که موضوع خاصی داشته باشند. سپس آن بخش از این انجمن ها می توانند پست های افراد همفکر خود را به جای تصادفی بودن ساختار تایم لاین فعلی ببینند.

هنوز در مورد زمان در دسترس قرار گرفتن این ویژگی ها صحبت رسمی نشده است. ولی به نظر می رسد تا ماه آوریل میلادی در دسترس کاربران قرار بگیرند.

مقاله قبلیEA برای تمرکز بر روی Battlefield بازی بعدی Need For Speed را به تاخیر می اندازد
مقاله بعدیآغاز صدور فاکتور فروش «شاهین» با مدل ۱۴۰۰همزمان با عید مبعث

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید