PS5 دارای قابلیت استخراج انواع ارز های دیجیتال است!

0

کنسول بازی Sony PS5 برای استخراج مناسب نیست ،زیرا استخراج ارز رمزنگاری شده توسط سیستم محدود می شود. با این حال ، علاقه مندان ماینینگ چینی موفق شده اند از این محدودیت عبور کنند.

Sony PS5 برای استخراج بهینه شده است


اجزای سخت افزاری PS5 برای استخراج ارز دیجیتال کاملاً مناسب و کافی هستند ، با این وجود تاکنون انجام این کار بر روی کنسول امکان پذیر نبوده است. این کنسول از پردازنده مرکزی AMD Ryzen در ریز معماری Zen 2 (x86 ، 8 هسته ، 16 رشته ، تا 3.5 گیگاهرتز) و GPU AMD Radeon با معماری RDNA 2 (شتاب ردیابی اشعه ، تا 2.23 گیگاهرتز ، 10.3 ترافلاپ) استفاده می کند.

با ابن حال استخراج اتریوم با موفقیت در کنسول PS5 انجام شد ، که توسط عکس زیر تأیید می شود. با توجه به عکس ، عملکرد استخراج کنسول به 98.76 MH / s می رسد و مصرف برق 211W است.

ما نمی توانیم این احتمال را که این کنسول نه تنها هک شده ، بلکه اورکلاک شده را نیز در نظر نگیریم ، زیرا عملکرد اصلی آن باید در سطح کارت گرافیک AMD Radeon RX 5700 XT با 50 MH / s باشد.

Ps5

با این حال میزان قدرت کنسول PS5 برای استخراج ارز های دیجیتال نسبت به دستگاه های تخصصی ماینینگ بسیار کمتر است. و با توجه به قیمت PS5 در بازار اصلا به صرفه نیست !

مقاله قبلیTD-LTE ؛ جدیدترین نسل اینترنت ثابت در ایران
مقاله بعدیوزیر ارتباطات: به ‌جای VDSL، اینترنت خانگی 5G ارائه می‌کنیم

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید