DxOMark به Samsung Galaxy S21 Ultra نمره کمتری نسبت به S20 Ultra داد

0

DxOMark بررسی دوربین Samsung Galaxy S21 Ultra (با استفاده از نسخه مجهز به اگزینوس) را به پایان رسانده است و نتایج خوبی برای سامسونگ نیست . امتیاز کلی فقط 121 است. نه تنها کم است ، بلکه کمتر از 126 امتیازی است که به Galaxy S20 Ultra که یک سال پیش معرفی شده کسب کرده است .

بیایید به مشکل خرابی بپردازیم. مدل S21 Ultra 128 امتیاز برای عکاسی ، 76 امتیاز برای بزرگنمایی و 98 امتیاز برای فیلم دریافت کرد. گوشی S20 Ultra با امتیاز 128 در عکاسی برابر است، اما در گروه های بزرگنمایی (88) و ویدیو (106) جلوتر است.

s21

چه چیزی برای سامسونگ اشتباه پیش رفت؟ خب ، در تست بزرگنمایی دوربین فوق عریض به خوبی کار کرد ، مشکل از طرف دیگر بود ، دو ماژول تله نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. S21 Ultra در امتیاز کلی به سختی یک امتیاز از نسخه عادی نوت 20 جلوتر است و در بزرگنمایی نیز چند امتیاز جلوتر است.

برآورد DxOMark ، در پریسکوپ 10 برابر و ماژول بزرگنمایی اضافی در مقایسه با تنظیم بزرگنمایی اصلی S21 Ultra ارزش چندانی ندارند. در مورد نسخه عادی نوت 20 ، این ماژول 64 مگاپیکسلی بزرگنمایی دیجیتال حداکثر 3 برابر دارد.

با رفتن به نمره ویدیو ، با (98) Pixel 4a که گوشی مقرون به صرفه است ، رقابت دارد ، اگرچه فقط حالت 4K / 60 فریم در ثانیه آزمایش شده است (8K و 4K / 30 فریم در ثانیه آزمایش نشده است) .

برای جزئیات بیشتر در مورد اینکه چرا به پرچمدار کهکشان سامسونگ چنین نمره ای داده شده است ، می توانید بررسی کامل DxOMark را مطالعه کنید.

مقاله قبلیآموزش فشرده سازی فایل های حجیم با 7-Zip
مقاله بعدی5G همراه اول ، رونمایی از سریع ترین اینترنت در سراسر ایران

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید