Final Fantasy 7 Remake رسما برای PS5 منتشر می شود

0

Square Enix اعلام کرده است که Final Fantasy 7 Remake Intergrade ،یک به روزرسانی برای PlayStation 5 است.

Intergrade که برای عرضه در 10 ژوئن تنظیم شده است ، دارای تصاویری بهتر ، زمان بارگذاری سریعتر ، حالت عکس ، بازخورد لمسی و قسمت جدیدی با شخصیت Yuffie خواهد بود.

در قسمت جدید ، بازیکنان هنگام نفوذ به شرکت شینرا برای سرقت یک ماده قدرتمند و بازگرداندن شکوه به سرزمین مادری ، نقش نینجا یوفی کیساراگی را بازی می کنند.

بهبودهای گرافیکی شامل وضوح تصویر بالاتر ، جلوه های مه و بهبود نور است. بازیکنان می توانند از بین دو حالت گرافیکی انتخاب کنند ، اولویت را برای وضوح 4K یا 60fps بگذارند.

Square Enix در جریان پخش زنده مراسم State of Play روز پنجشنبه اعلام کرد ، دارندگان PS4 می توانند به صورت رایگان به بازی PS5 ارتقا پیدا کرده و ذخیره های نسخه آخر را انتقال دهند. طبق اطلاعات فروشگاه پلی استیشن ، قیمت Intergrade در PS5 هفتاد دلار است.

بررسی VGC بازی Final Fantasy 7 Remake را “یک بازی پر از زیبایی ، هوش و قدرت نوستالژیک” خواند. نظرات دیگر منتقدان درباره این بازی را در خلاصه بررسی Final Fantasy 7 Remake مشاهده کنید.

در نوامبر 2019 ، کارگردان Nomura تأیید کرد که کار روی قسمت دوم در حال انجام است. قسمت 1 به صورت انحصاری 12 ماهه پلی استیشن است که به این معنی است که Square Enix می تواند نسخه های Xbox و PC بازی را به زودی در ماه مارس منتشر کند.

Tetsuya Nomura ، دیگر کارگردان Final Fantasy 7 Remake قبلاً پیشنهاد کرده بود که قسمت های بعدی عنوان اپیزودیک می تواند بر روی بخشهای کوچکتر از بازی اصلی متمرکز شود ، تا سریعتر منتشر شوند.

این نظرات از کتاب Ultimania ژاپن گرفته شده است ، كه در آن از Nomura نقل شده است كه “اگر داستان را به قسمتهای بزرگ تقسیم كنیم ، ساخت آن بیشتر طول می كشد. اگر آن را به جزئیات دقیق تر تقسیم کنیم ، توسعه آن سریعتر خواهد بود. امیدوارم نسخه بعدی را به سرعت منتشر کنم. “

مقاله قبلیDragon Age 4 به دنبال عملکرد بد Anthem چند نفره را از این بازی حذف کرده است
مقاله بعدیآموزش بازگرداندن پست ها و استوری هایی که در اینستاگرام حذف شده اند

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید