نظر جنجالی فیلسوف معاصر، استفان مولینوکس درباره بیتکوین

0

در 19 فوریه ، استفان مولینوکس ، میزبان رادیو و مجری رادیوی کانادا ، در مورد افکار خود درباره بیتکوین به دنبال افزایش پر سر و صدای بازار بیش از یک تریلیون دلاری این ارز دیجیتال در بازار گفتگو کرد. سخنان اخیر Molyneux توضیح می دهد که بیت کوین چگونه میتواند پتانسیل خودرا در بازار نشان دهد و همینطور چگونه شبکه رمز ارز توانایی بهبود بخشیدن به زندگی بشریت را دارد.

“بیتکوین ارزی است که با هزینه انگلی به مردم خدمت می کند”!

به تازگی ، فیلسوف معاصر، استفان مولینوکس ، در مورد بلاکچین بیتکوین با جزئیات فلسفی صحبت کرد. Molyneux سخنان خود را با پاسخ دادن به سوالی در مورد مقیاس بندی BTC و ETH آغاز کرد. او گفت که انتقاد خوب است ، اما مردم در فضای رمزنگاری به راحتی تسلیم نمی شوند.

مولینوکس اشاره کرد که سرمایه بازار این ارز دیجیتالتازه از مرز هزار میلیارد دلار عبور کرده و خاطرنشان کرد که افرادی که باعث شدند ارزش این رمز ارز به این مقدار برسد ، حوله نخواهند انداخت (به این راحتی تسلیم نمی شوند). وی اصرار داشت که بسیاری از طرفداران ارز دیجیتال یک دهه از زندگی خود را برای گسترش فرزندخواندگی (منظور “متقاعد کردن بقیه”) سپری کرده اند ، و اشاره کرد راه حل هایی مانند پول بیتکوین (BCH) و شبکه لایتنینگ وجود دارد.

مولینوکس در سخنان ویدئویی خود تأکید می کند: “جامعه بیتکوین تقریباً از درخشان ترین انگیزه های اقتصادی و ایدئولوژیکی انسان تشکیل شده است.” “بیتکوین فقط یک ارز جایگزین نیست ، فقط یک داده ذخیره شده نیست بلکه بیتکوین یک FU پرشور برای قدرتهای موجود است.

این فیلسوف ادامه می دهد: ” همانطور که سالها پیش در سخنرانی هایم علناً اعلام کردم – بیت کوین پایان بالقوه جنگ ، پایان دادن به تورم بیش از حد ، پایان دادن به بدهی بین نسلی است . بیت کوین مأموریت رحمت به آینده است .با بیتکوین برای اولین بار در تاریخ جهان ، افراد کنترل ارز خود را بدست می آورند . بیتکوین ضد عوام فریبی و غیرسیاسی است ،همینطور از قبل کنترل نشده است.”

بیتکوین
مقاله قبلی۴ سال آپدیت برای گوشی های ۲۰۱۹ به بعد سامسونگ
مقاله بعدیسود تسلا از بیتکوین بیشتر از کل فروش خودروهایش

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید