بهترین ویرایشگر های کد رایگان در 2021 برای برنامه نویسی

0

بهترین ویرایشگر کد می تواند به شما در کارآیی و خلاقیت بیشتر کمک کند. مطلب ما را دنبال کنید تا برنامه مناسب خود را انتخاب کنید.

بهترین ویرایشگر کد می تواند تأثیر زیادی بر بهره وری و گردش کار شما بگذارد. با این حال ، بیشتر ما از روی عادت تنبلی به “چیزی که از اول با آن کار کرده ایم” پایبند هستیم. اگر در بستر اینترنت جستجو کنید ، می توانید نوعی رابط کاربری سریع یا بصری با ویژگی های خیلی بهتر را پیدا کنید که به شما کمک می کند کار خود را با سرعت و کارآیی بیشتری انجام دهید.

بهترین ویرایشگران کد موارد مختلفی را ارائه می دهند. یک رابط کاربری سریع و انعطاف پذیر که شما را در نوشتن کد کارآمدتر می کند. عملکردی برای کمک به شما در بررسی کد برای اشتباهات ، و کشف محل ویرایش ها. پتانسیل سفارشی سازی آسان . بنابراین می توانید نوعی UI و تجربه کاربری متناسب با خود را ایجاد کنید (سازندگان وب سایت با کیفیت نیز می توانند در اینجا به شما کمک کنند).

پرسیدن همه اینها ممکن است به نظر خیلی زیاد برسد اما در نظر داشته باشید که چند ساعت در روز با ویرایشگر کد خود کار میکنید . با این حساب ، می خواهید مطمئن شوید که به بهترین شکل ممکن ظاهر می شود و کار می کند .

البته همه به روش خودشان کد می کنند ، بنابراین جدا کردن یک ویرایشگر کد خاص به عنوان بهترین در کل غیرممکن است. با این حال ، آنچه ما می توانیم انجام دهیم این است که مجموعه ای از بهترین ویرایشگرهای کد موجود را برای شما به ارمغان بیاوریم ، چیزی را که هر یک ارائه می دهد توضیح دهیم و به شما اجازه دهیم مورد مناسب تری را انتخاب کنید. بنابراین ادامه مطلب را بخوانید ، و ممکن است فقط ابزاری پیدا کنید که تفاوت روزافزون و بزرگی در نحوه کار شما ایجاد کند.

1. Sublime Text

ویرایشگر

پلتفرم: ویندوز ، مک ، لینوکس

بازدید از سایت
سبک و سریع ، حالت شب
Sublime Text ویرایشگری است که در واقع بهترین روش ویرایش کد را تغییر داده است. خیلی سبک است ،به محض اینکه روی آیکونش کلیک کنید تقریباً همیشه آماده ویرایش پرونده شما است . این پاسخگویی سریع یکی از مواردی است که آن را به بهترین ویرایشگر کد در کلاس خود تبدیل می کند. اگر می خواهید پرونده ای را باز کنید و سریع ویرایش کنید ، انتظار برای چند ثانیه بارگیری به نظر نمی رسد زیاد باشد ، اما تأخیر ممکن است خسته کننده شود.

یکی دیگر از مزایای بزرگ Sublime Text این است که به طرز دیوانه وار قابل توسعه است ، با یک لیست بزرگ و همیشه در حال افزایش از پلاگین های موجود برای نصب از طریق صفحه ادمین است. تنظیمات شامل موضوعاتی هستند که می توانند ظاهر ویرایشگر را با آنها سفارشی کنید، پرزهای کد (که می توانند با سرعت بیشتری در یافتن هرگونه خطا در کد شما کمک کنند) .

Sublime Text برای بارگیری و شروع استفاده رایگان است ، اما برای استفاده طولانی مدت باید 80 دلار برای مجوز تهیه کنید – و برنامه به طور منظم در مورد پرداخت تا زمان موعد به شما یادآوری می کند. اگر تصمیم به پرداخت دارید ، برای هر رایانه ای که استفاده می کنید می توانید از همان کلید مجوز استفاده کنید. بنابراین می توانید برای از بین رفتن پنجره یادآوری پرداخت کد یکسانی را در همه دستگاه های خود وارد کنید. با این حال ، مجوز پرداخت شده شاید بزرگترین نقطه ضعف Sublime Text باشد – تعدادی از محصولات رقابتی بدون هیچ گونه هزینه ای در اختیار توسعه دهندگان است.

2. Visual Studio Code

ویرایشگر

قیمت: رایگان | پلتفرم: ویندوز ، مک ، لینوکس | توسعه دهنده: مایکروسافت

بازدید از سایت
Visual Studio Code یک ویرایشگر کد است که توسط مایکروسافت ساخته شده است ، و جای تعجب است که یک نرم افزار منبع باز است. از میان ویرایشگران کد در این لیست ، احتمالاً نزدیکترین مورد به IDE بودن است. این برنامه بسیار قوی است ، و همچنین یکی از برنامه های کند هنگام شروع کار است. با این حال ، VS Code با استفاده از آن سریع و قادر به انجام چندین کار جالب مانند انجام سریع Git یا باز کردن و مرتب سازی محتوای چندین پوشه است.

VS Code محبوبیت بی اندازه ای دارد – به طور مداوم در حال افزایش کاربر است و توسعه دهندگان را از ویرایشگر های دیگر جذب می کند. VS Code دارای یک ترمینال داخلی و همچنین پشتیبانی داخلی Git است که هر دو برنده بزرگی برای طرفداران این برنامه هستند. ویژگی “IntelliSense” آن ، تکمیل خودکار کد و همچنین اطلاعات مربوط به پارامترهای توابع و نام های متغیر شناخته شده را ارائه می دهد.

3. Codespaces

قیمت: رایگان | پلتفرم: روی مرورگر اجرا می شود| توسعه دهنده: مایکروسافت

مایکروسافت ، مالک Github ، به صراحت بیان کرده است که چشم انداز آن برای دهه آینده همه چیز در مورد فضای ابری است . Codespaces در ماه مه 2020 راه اندازی شد ، یک ویرایشگر کد است که بر اساس Visual Studio Code ساخته شده و کاملاً در مرورگر قرار دارد.

Codespaces دارای یک ویرایشگر مبتنی بر مرورگر با پشتیبانی از repos Git ، برنامه های افزودنی و رابط داخلی اجرا دستور است تا بتوانید برنامه های خود را از هر دستگاهی تنظیم ، اجرا و اشکال زدایی کنید. بدیهی است که این امکان را برای شما فراهم می کند تا از هرجایی کار کنید و همکاری با سایر شرکتها را آسانتر می کند. قابلیت ویرایش کد در GitHub همیشه رایگان خواهد بود ، اگرچه مایکروسافت در نظر دارد برای محیط های ابری Codespaces قیمت گذاری ساده ای را انجام دهد.

شما Codespaces را مستقیماً از Github راه اندازی می کنید که باعث ایجاد هم افزایی خوبی می شود. اگر ترجیح می دهید از مرورگر استفاده نکنید ، بسیار خوب است ، زیرا پشتیبانی از Visual Studio Code و Visual Studio داخلی است.

4. Atom

قیمت: رایگان | پلتفرم: ویندوز ، سیستم عامل مک ، لینوکس | توسعه دهنده: Github

بازدید از سایت
یکپارچه با Git و GitHubQuick و قابل اعتماد برای راه اندازی
اتم منبع باز است و توسط GitHub توسعه یافته است. در توسعه اولیه ، به شدت تحت تأثیر سبک جدید ویرایشگر قرار گرفت که توسط Sublime Text محبوب شد. با این حال ، تفاوت های اساسی وجود دارد: Atom رایگان و منبع باز است و یکپارچه سازی آسان با Git و GitHub ارائه می دهد. در طول تاریخ اتم دارای مشکلات عملکردی و پایداری بوده است ، اما این مشکلات به میزان قابل توجهی کاهش یافته اند.

مقاله قبلیسود تسلا از بیتکوین بیشتر از کل فروش خودروهایش
مقاله بعدیGalaxy A12 ، بررسی ، مشخصات و قیمت گوشی جدید سامسونگ در فنروز

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید