ایرپادز 3 اپل – تاریخ انتشار ، قیمت ، شایعات

0
65
ایرپاد

چه موقع Apple AirPods 3 را خواهیم دید؟ با گذشت تقریباً دو سال از آخرین تکرار هدفون بی سیم اپل ، AirPods (2019) ، طبیعتاً در حال حاضر زمزمه های مدل به روز شده دیگری وجود دارد که به گوش ما می رسد.

در حالی که شایعاتی از معرفی Apple AirPods 3 به بازار قبل از سال 2020 وجود داشت ، آنها هرگز عملی نشدند – و اکنون همه چیز به تاریخ عرضه 2021 اشاره دارد.

تحلیلگر صنعت تکنولوژی Ming-Chi Kuo حدس زده است كه نسل بعدی AirPods از اوایل سال 2021 تولید انبوه خود را آغاز كند ، همچنین عرضه مدل جدید AirPods Pro در سال 2022 همراه است.

طبق 9to5Mac در گزارشی از ژوئن سال 2020 ، تحلیلگر پرکار اپل معتقد است که اپل “به فروش نسل دوم AirPods در فصل تعطیلات امسال ادامه خواهد داد” ، و اپل ، ایرپادز 3 را در نیمه اول سال 2021 جایگزین هدفون بی سیم محبوب می کند .گزارش بلومبرگ مهر تایید دیگری بر این شایعه است.

اخیراً ، ما اولین تصاویر Apple AirPods 3 از 52audio دیدیم، همراه با ادعا می شود که آنها در مارس 2021 اعلام می شوند ، که از یک توئیت از Jon Prosser ، فاقد ادعا می کند ، در 16 مارس راه اندازی می شود (اگرچه او همچنین پیش بینی کرد که آنها با Apple AirPods Max ، که قبلاً در اواخر سال 2020 راه اندازی شده است ، اعلام شوند)

ایرپادز جدید ظاهراً نشانه هایی از طراحی ایرپادز پرو گرفته است که نوک های پلاستیکی سفت و سخت و ساقه های گوش فوق العاده بلند Apple AirPods 2019 را به نفع گوش ها ، سیلیکونی و ظاهری براق تر کند. آیا این بدان معناست که آنها با ویژگی لغو سر و صدای اطراف نیز همراه هستند یا خیر باید منتظر ماند.

ایرپادز

قیمت ایرپادز 3

انتظار می رود AirPods 3 اپل ارزان تر از AirPods Pro باشد که قیمت آن 249 دلار است و احتمالاً همان مبلغ AirPods فعلی (2019) با کیف شارژ بی سیم است.

این قیمت آنها را 159 دلار تعیین می کند. با این حساب ممکن است کمی گران تر باشد ، به خصوص اگر اپل ویژگی های بهتر بیشتری را مانند لغو نویز فعال و پشتیبانی از Spatial Audio اضافه کند.

اینکه آیا نسخه ارزانتری با یک کیف استاندارد (کیف شارژ غیر بی سیم) وجود دارد ؟ ، باید منتظر ماند – هرچند با تمرکز اپل بر روی شارژ بی سیم با آیفون 12 ، به نظر می رسد احتمال آن وجود ندارد.

گذاشتن نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید