ایرپادز 3 اپل – تاریخ انتشار ، قیمت ، شایعات

0
ایرپاد

چه موقع Apple AirPods 3 را خواهیم دید؟ با گذشت تقریباً دو سال از آخرین تکرار هدفون بی سیم اپل ، AirPods (2019) ، طبیعتاً در حال حاضر زمزمه های مدل به روز شده دیگری وجود دارد که به گوش ما می رسد.

در حالی که شایعاتی از معرفی Apple AirPods 3 به بازار قبل از سال 2020 وجود داشت ، آنها هرگز عملی نشدند – و اکنون همه چیز به تاریخ عرضه 2021 اشاره دارد.

تحلیلگر صنعت تکنولوژی Ming-Chi Kuo حدس زده است كه نسل بعدی AirPods از اوایل سال 2021 تولید انبوه خود را آغاز كند ، همچنین عرضه مدل جدید AirPods Pro در سال 2022 همراه است.

طبق 9to5Mac در گزارشی از ژوئن سال 2020 ، تحلیلگر پرکار اپل معتقد است که اپل “به فروش نسل دوم AirPods در فصل تعطیلات امسال ادامه خواهد داد” ، و اپل ، ایرپادز 3 را در نیمه اول سال 2021 جایگزین هدفون بی سیم محبوب می کند .گزارش بلومبرگ مهر تایید دیگری بر این شایعه است.

اخیراً ، ما اولین تصاویر Apple AirPods 3 از 52audio دیدیم، همراه با ادعا می شود که آنها در مارس 2021 اعلام می شوند ، که از یک توئیت از Jon Prosser ، فاقد ادعا می کند ، در 16 مارس راه اندازی می شود (اگرچه او همچنین پیش بینی کرد که آنها با Apple AirPods Max ، که قبلاً در اواخر سال 2020 راه اندازی شده است ، اعلام شوند)

ایرپادز جدید ظاهراً نشانه هایی از طراحی ایرپادز پرو گرفته است که نوک های پلاستیکی سفت و سخت و ساقه های گوش فوق العاده بلند Apple AirPods 2019 را به نفع گوش ها ، سیلیکونی و ظاهری براق تر کند. آیا این بدان معناست که آنها با ویژگی لغو سر و صدای اطراف نیز همراه هستند یا خیر باید منتظر ماند.

ایرپادز

قیمت ایرپادز 3

انتظار می رود AirPods 3 اپل ارزان تر از AirPods Pro باشد که قیمت آن 249 دلار است و احتمالاً همان مبلغ AirPods فعلی (2019) با کیف شارژ بی سیم است.

این قیمت آنها را 159 دلار تعیین می کند. با این حساب ممکن است کمی گران تر باشد ، به خصوص اگر اپل ویژگی های بهتر بیشتری را مانند لغو نویز فعال و پشتیبانی از Spatial Audio اضافه کند.

اینکه آیا نسخه ارزانتری با یک کیف استاندارد (کیف شارژ غیر بی سیم) وجود دارد ؟ ، باید منتظر ماند – هرچند با تمرکز اپل بر روی شارژ بی سیم با آیفون 12 ، به نظر می رسد احتمال آن وجود ندارد.

مقاله قبلیشیائومی خودرو ردمی را معرفی کرد
مقاله بعدی۴ سال آپدیت برای گوشی های ۲۰۱۹ به بعد سامسونگ

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید