شایعه: بازی های جدید Metal Gear Solid و Castlevania در دست ساختند.

0

شایعه جدید حاکی از آن است که کونامی قصد دارد ، حق امتیاز توسعه Castlevania و Metal Gear Solid را به استودیوهای دیگر واگذار کند.

ماه ها از اینکه که لیکر ها اعلام کرده اند که ریبوت بازی Silent Hill در حال ساخت است ، میگذرد و اکنون آخرین اطلاعات خبر از آن می دهد که بازی جدید Silent Hill در حال توسعه است. کاربران با این شایعه که Bloober Team ، توسعه دهنده Medium ، یکی از استودیوهایی است که در حال کار بر روی بازی Silent Hill است ، در فضای مجازی شوخی کرده اند در حالی که این استودیوی ژاپنی در حال ساخت بازی دیگری است ، احتمالاً ریبوت برای PS5 شایعه است. در حالی که جزئیات رسمی بازی جدید Silent Hill در زمان نوشتن این مقاله کم است ، به نظر می رسد Silent Hill تنها عنوان کونامی نیست که برای بازگشت آماده می شود

منابع VGC ادعا می کنند که کونامی به دنبال بازی های جدید از سری Castlevania و Metal Gear Solid است که “از طریق شرکت های خارجی” ساخته شوند و با گذشت سال ها ، این عناوین بزرگ دنیا بازی هنوز به زمان پایان خود نرسیده اند. شرکت های خارجی خاصی که ممکن است کونامی برای ساخت بازی های جدید Castlevania و Metal Gear Solid با آنها کار کند مشخص نشده اند و همچنین مشخص نیست که آیا هنوز چنین پروژه هایی از دور خارج شده اند یا خیر. کونامی پس از نمایش ضعیف بازی های شخص اول مانند Contra: Rogue Corps و Metal Gear Survive ، که هر دو با بازخورد منفی و فروش ضعیف روبرو شدند ، ظاهرا تصمیم گرفت که توسعه را در حق امتیاز خود به خارج از شرکت واگذار کند.

Metal Gear Solid

قبل از اینکه طرفداران بازی های ویدیویی Castlevania و Metal Gear Solid بیش از حد هیجان زده شوند ، باید با بدبینی به این اطلاعات نگا کنند.

در حالی هنوز اخباری از منابع رسمی منتشر نشده است و هیچ چیزی توسط کونامی در زمان نوشتن این خبر اعلام نشده است و بهتر است انتظارات فردی را در این زمینه کنترل کنید.

مقاله قبلیتوضیح شهاب حسینی درباره واکسن و ماسکش در آمریکا!
مقاله بعدیشیائومی خودرو ردمی را معرفی کرد

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید