به روزرسانی بزرگ ویندوز 10 کار در خانه را آسان تر می کند

0

به روزرسانی جدید بهار ویندوز 10 پشتیبانی از چند دوربین برای Windows Hello و امکانات دیگری را به این سیستم عامل اضافه میکند.

به روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 باعث بهبود عملکردهایی می شود که از کار و امنیت از راه دور پشتیبانی می کنند.

مایکروسافت رسماً بروزرسانی ویندوز 10 ، نسخه 21H1 ، را بهار امسال در یک پست وبلاگ تأیید کرد. این شرکت به طور سنتی هر سال دو به روزرسانی عمده ویندوز را منتشر می کند. نسخه 21H1 به روزرسانی اکتبر سال 2020 را دنبال می کند و مقدمات یک اصلاح اساسی در این سیستم عامل است که با نام رمز “Sun Valley” ارائه می شود و دلیل آن پاییز امسال است.

از امروز ، مایکروسافت 21H1 را در دسترس آزمایش کنندگان بتا در برنامه Windows Insiders قرار می دهد. سپس ، “در اواخر نیمه اول این سال تقویمی” ، تقریباً در ماه آوریل یا مه ، برای همه کاربران ویندوز 10 منتشر خواهد شد.

جان کیبل ، مسئول سرویس و تحویل ویندوز مایکروسافت گفت: “ویندوز 10 ، نسخه 21H1 دارای مجموعه ای محدود از ویژگی های بهبود امنیت ، دسترسی از راه دور و کیفیت است.” مشتریان به ما گفته اند که اکنون بیشترین اطمینان را دارند. “

آنچه در ویندوز 10 نسخه 21H1 جدید است

مایکروسافت در به روزرسانی آینده ویندوز 10 سه ویژگی مهم را برجسته کرد.

پشتیبانی از چند دوربین Windows Hello برای تنظیم پیش فرض به عنوان دوربین خارجی در هنگام حضور هر دو دوربین سلام Windows و داخلی. Windows Defender Application Guard بهبود عملکرد از جمله بهینه سازی زمان سناریو باز کردن اسناد. Windows Update Instrumentation (WMI) Group Policy Service (GPSVC) بهبود برای پشتیبانی از سناریوهای کار از راه دور.

اولین ویژگی جدید ویندوز 10 به گونه ای طراحی شده است که به کاربران امکان می دهد دوربین خارجی را به برق متصل کرده و آن را به عنوان حالت پیش فرض در لپ تاپی که از قبل دارای یک دوربین داخلی است ، تنظیم کنند. دو مورد اخیر به منظور بهبود امنیت و پشتیبانی از راه دور کار شده است.

ویندوز 10 نسخه 21H1 نشان دهنده کوچکتر از دو بروزرسانی مایکروسافت در سال جاری است. شایعه شده است که موردی که در پاییز با نام رمز “خورشید دره” شناخته می شود ، یک تغییر کامل در رابط کاربری دسک تاپ است ، با ظاهری جدید برای منوی استارت ، Action Center ، File Explorer و نوار وظیفه.

مقاله قبلیبهترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری در سال 2021
مقاله بعدیکمیسیون تلفیق بودجه : واردات خودرو در سال 1400 آزاد می شود

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید