آیا منتظر Elden Ring باشیم؟!

0

مطمعنا کسانی که منتظر هر نشانه ای هستند که Elden Ring قرار است در آینده نزدیک منتشر شود ، بیش از چند بار با احساساتشان بازی شده است.

Elden Ring ممکن است یکی از مورد انتظارترین بازی های چند سال اخیر باشد. اگر انصاف داشته باشیم ، خود توسعه دهنده آنقدر که طرفداران این کار را با خود کرده اند ، طرفداران را عذاب نداده است. طی سال گذشته شایعاتی در مورد تاریخ انتشار Elden Ring منتشر شده است. این روزها ، جامعه بیشتر تمایل دارد شایعاتی که درز می کند را دنبال کند تا منتظر شود تا From Software اطلاعات رسمی بیشتری ارائه دهد. متأسفانه برای همه افراد درگیر ، به سادگی اطلاعات زیادی در دسترس نبوده است.

Elden Ring اولین بار در E3 2019 معرفی شد و در آن زمان مشخص شده بود که ممکن است کمی طول بکشد تا این بازی به دست مردم برسد. همین طور طرافداران George R.R. Martin به شدت مشتاق شدند تا ببینند چه چیزی در ژانر بازی های ویدیویی قرار است ارائه بدهد. پس از گذشت 500+ روز ، اطلاعات بسیار کمی از این بازی منتشر شده است . تنها چیزی که طرفداران می دانند این است که Elden Ring یک بازی فانتزی است .

انتظار برای Elden Ring ادامه دارد

این واقعیت که Elden Ring به احتمال زیاد غیر از یک Dark Souls دیگر خواهد بود ، بعید به نظر می رسد . From Software اعلام کرده است بازی های با کیفیتی را روی کنسول های نسل جدید یعنی PS5 و XBOX SERIES X عرضه می کند و اگرچه هنوز بازی جدیدی برای این کنسول ها تأیید نشده است ، اما به احتمال زیاد در آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد. در یک زمان ، شایعات مبنی بر ورود Elden Ring در روز معرفی یکی از این کنسول ها ، طرفداران را به وجد آورد. که این اتفاق رخ نداد.

به هر حال با توجه به کند بودن روند نوشتن داستان های George R.R. Martin که باعث شد کتاب ترانه آتش و یخ در زمان مقرر کامل نشود و سازندگان سریال Game of Thrones را مجبور کرد که فصل آخر سریال را خودشان نویسندگی کنند ، به نطر می رسد تاخیر در اعلام تازیخ انتشار این بازی به کامل نبودن محتوا و داستانی که این نویسنده پر طرفدار برای بازی در نظر داشته ربط داشته باشد. با این حال با توجه به اعلام کمپانی در ماه اکتبر سال 2020 که روند ساخت بازی همچنان ادامه دارد ، این نوید را می توان به طرفداران داد که بازی منتشر خواهد شد ولی نه به این زودی ها!

elden ring
مقاله قبلیفرود ناسا بر مریخ دوران جدید اکتشاف را آغاز می کند
مقاله بعدیبهترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری در سال 2021

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید