استفاده از داروهای دیگر بیماری ها برای مبارزه با کرونا در سالمندان

0

محققان روشی را برای شناسایی داروهایی کشف کرده اند که می تواند به طور بالقوه برای مقابله با بیماری کرونا در افراد مسن مورد استفاده مجدد قرار گیرد.

این داروها در مقاله ای که روز دوشنبه در مجله Nature Communications توسط محققان موسسه فناوری ماساچوست ، دانشگاه هاروارد و ETH زوریخ در سوئیس منتشر شده ، شناسایی شده است.

محققان گفتند که آنها قصد دارند یافته های خود را با شرکت های دارویی در میان بگذارند ، اما افزودند که قبل از استفاده مجدد هر دارویی برای استفاده در بیماران مسن کرونا ، آزمایش بالینی مورد نیاز است.

کارولین اولر ، زیست شناس محاسباتی در گروه مهندسی برق و علوم کامپیوتر MIT ، توضیح داد که تحقیقات تیم او در مورد استفاده مجدد از داروهای موجود به محض شروع ویروس کرونا در اوایل سال گذشته آغاز شد.

وی در بیانیه ای گفت: “ساختن داروهای جدید برای همیشه لازم است.” “واقعاً ، تنها گزینه مصلحتی استفاده مجدد از داروهای موجود است.”

همانطور که مشخص شد ، واکسن ها سریعتر از آنکه تیم “اولر” بتوانند داروهایی را برای تجویز احتمالی استفاده کنند ، عرضه می شوند ، اما این از ارزش کار آنها نمی کاهد.

“اولر” به TechNewsWorld توضیح داد که اگرچه داده های حاصل از چندین واکسن کرونا بسیار دلگرم کننده است زیرا نشان داده است که واکسن ها در برابر عواقب شدید بیماری مانند بستری شدن در بیمارستان و مرگ محافظت می کنند ، اما هنوز مشخص نیست که واکسن ها به چه میزان علائم  طولانی مدت و شدیدتر را کاهش می دهند . 

وی گفت: “علاوه بر این ، واکسن ها هنوز کمیاب و گران قیمت هستند و بنابراین متأسفانه مدتی طول می کشد تا واکسن ها در تمام نقاط جهان در دسترس قرار بگیرند.” “به همین دلایل کشف دارو علیه کرونا با وجود سرعت تولید واکسن همچنان مهم است.”

هنگامی که  همه گیری از بین رفت ، محققان دلیل خوبی داشتند که معتقدند تولید واکسن می تواند برای زمان زیادی طول بکشد. دکتر ویلیام گرینوف ، استاد پزشکی در دانشگاه جان هاپکینز در بالتیمور گفت: “به طور معمول ، آزمایشات واکسن حداقل چهار سال به طول می انجامد ، بنابراین این یک اتفاق غیرمعمول سریع بود.”

وی به TechNewsWorld گفت: “در گذشته ، استفاده مجدد از داروها می توانست سریعتر از تولید واکسن انجام شود ، اما در حال حاضر این درست نیست.”

استفاده مجدد از داروها نسبت به ایجاد آنها از ابتدا مزایایی دارد. دکتر جان کوآنکبوش ، استاد زیست شناسی محاسباتی و بیوانفورماتیک و رئیس گروه آمار زیستی در دانشگاه هاروارد ، اظهار داشت: “یکی از مهمترین مزایا این است که آنها از قبل برای استفاده در انسان تأیید شده اند.” دانشکده بهداشت عمومی چان.

“آنها آزمایشات ایمنی اساسی را گذرانده اند و اگرچه از نظر کارآیی در برابر هدف خاصی آزمایش نشده اند ، ما می دانیم که در دوزهایی که در حال حاضر تجویز می شوند ، اثرات سوverse قابل توجهی نخواهند داشت یا در صورت وجود اثرات سو are ، ما می دانیم که آنها چه هستند ، “او به TechNewsWorld گفت.

علاوه بر این ، در حالی که واکسن ها می توانند افراد را از ابتلا به COVID-19 ، a / k / a SARS-CoV-2 محافظت کنند ، هنوز هم میلیون ها نفر به این بیماری مبتلا شده اند که نیاز به درمان دارند و می توانند از داروهای تجدید شده استفاده کنند.

المر برنستام ، رئیس دانشکده اطلاعات در دانشکده انفورماتیک زیست پزشکی UTHealth در هوستون ، توضیح داد: “بسیاری از افراد مبتلا به کرونا هستند که ما می خواهیم برای آنها کاری انجام دهیم.”

وی به TechNewsWorld گفت: “در حال حاضر ، درمان هایی كه ما انجام می دهیم كاملاً محدود است.” “اگر داروهای موجود در دسترس ما باشد ، این مسیر بسیار کوتاه تر از ایجاد داروی جدید یا دریافت ترکیب جدید از طریق فرآیند است.”

کرونا
مقاله قبلیاینترنت رایگان برای دانشجویان و طلاب! اعتراض دانشجویان نتیجه داد
مقاله بعدیگلکسی A72 ، دیده شدن گوشی جدید سامسونگ در سایت NBTC تایلند

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید